Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

2015-01-17 21:38:17

Siatkarze Anilany  po dobrym meczu  wygrali z STS Klima Błażowa 3:0.

Przebieg spotkania.

I set.

Po wyrównanym początku spotkania  minimalną przewagę posiadała drużyna Klimy  Błażowa. Stan taki utrzymywał się do wyniku 18:18. Od tego momentu gospodarze  wychodzą na prowadzenie  20::18 , 22:20  . Goście jeszcze zrywają się do walki doprowadzając do stanu 23:22.  Set kończy się wygraną Anilany 25:22 .

II set.

Dobrze rozpoczynają   gospodarze prowadząc 5:3.  Goście szybko wyrównują. Skuteczne zagrywki Winiarskiego i Wilczka i Anilana prowadzi 10:7. Czas  bierze trener Klimy D. Pająk. Po którym siatkarze gości zaczynają grać coraz lepiej  doprowadzając do remisu 15:15.  Wyrównana gra trwa d stanu 19:20. Po udanych akcjach Anilana wychodzi na prowadzenie 23:20. Niestety prowadzenie dekoncentruje naszych siatkarzy którzy łatwo trwonią 3 pkt zaliczkę doprowadzając do stanu 23:23. W tym momencie czas bierze trener Anilany.  Po nerwowej końcówce gospodarze wygrywają seta 27:25, obejmując prowadzenie w meczu 2:0.

III set.

Prowadzenie w meczu   2:0 wyraźnie źle wpływa na siatkarzy gospodarzy  którzy wyraźnie przegrywają początek 3 seta. Dopiero  przy stanie 6:10  gospodarze wracają do gry szybko doprowadzając do  remisu przy stanie 12:12.  Środek seta to wyrównana gra pkt za pkt do stanu 20:19. W końcówce  głownie dzięki skutecznym atakom  z T. Świątoniwskiego  Anilana wygrywa seta 25:21 i całe spotkanie 3:0.

Mecz choć nie stał na najwyższym poziomi mógł się podobać licznie zgromadzonej publiczności w hali ZSTG  w Rakszawie. Pomimo wyrównanego przebiegu spotkania  Anilana posiadała przewagę głównie w bloku i na środku siatki gdzie   imponującymi atakami popisywał się M. Pudło.  Anilana  pomimo  chwilowych przestoi w grze zagrała na dobrym poziomie wygrywając pewnie mecz z sąsiadem w tabeli za przysłowiowe „6”pkt.

TKF ITS Anilana Rakszawa –STS Klima Błażowa 3: 0 w setach 25:22, 27:25, 25:21

Składy drużyn:

TKF ITS Anilana Rakszawa: Pudło M, Winiarski G, Kania D,   Wilczek G, Babiarz P., Cieśla G, Szydło M (libero) oraz  Krzyżak M (libero)  , Bardian B,  Cisek M, Cisek Mateusz, Świątoniowski T.

STS Klima Błażowa : Zięga R, Chlebek H, Mackowicz M, Pępek M, Łach A, Pępek B, Wyskiel J,  Tomaka  F, Pichór M, Bieszczad P, Banaś D, Urbaniak B. (libero)