Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Zmienne szczęści naszych drużyn.
autor: admin
2017-10-22 11:41:56

W sobotnich meczach dobrze zaprezentowały się nasze drużyny.

III ligowa drużyna seniorów pewnie wygrała 3:0 z Czarnymi Oleszyce, w setach 25:23, 25:21, 25:16.

Kadeci gościli u siebie lidera rozgrywek  UKS Dwójka Stalowa Wola. Nasi  młodzi siatkarze  przegrali  po ciekawym  i zaciętym  5-cio setowym meczu.

ZSTG Rakszawa - UKS Dwójka Stalowa Wola  2:3 w setach: 19;25, 14:25, 27:25, 25;21, 9:15

Skład ZSTG Rakszawa :  dyrda H, Motyl M, Kuraś M, dudek J, Woś P, Świątoniowski P, Sroczyk M, Buszta M, Pliś B, Ryzner C, Sobuś J. Gnyp J ,Frączek S (;ibero), Noworol P (libero)

Trener : Eugeniusz Boho.

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających