Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

I liga podkarpacka
Pierwsza porażka siatkarzy Anilany
autor: admin/Sroczyk Piotr
2018-10-29 09:39:14

W meczu czwartej kolejki nasi siatkarze doznali pierwszej porażki w sezonie z drużyną MKS Wisłok Strzyżów. Pierwszy set rozpoczął się od wyrównanej gry z obu stron w którym nie brakowało efektownych wymian z obu stron siatki, dopiero końcowa faza seta zdecydowała o zwycięstwie naszych siatkarzy do 19. Niestety pozostałe trzy sety padły łupem gospodarzy, którzy wygrali całe spotkanie 3:1. Mecz stał na wysokim poziomie, było w nim dużo walki i mógł się podobać zgromadzonej publiczności. Życzymy powodzenia naszym siatkarzom w następnych meczach.

MKS WISŁOK STRZYŻOW – TKF ITS ANIALAN RAKSZAWA 3:1 (19:25,25:23,25:17,25:22)

Skład TKF ITS Anilana Rakszawa;

Kania D, Cisek T, Winiarski G, Skoczylas K, Wilczek G, Cisek M, Szydło M, Baran D, Drzazgowski M, Motyl M, Krzyżak M, Cisek A, Panek S.

Drużyna Juniorów TKF ITS Anilana Rakszawa przegrała po dobrej grze swój wyjazdowy mecz z drużyną AKS V LO Rzeszów 3:1  w setach (22:25, 25:13, 25:17, 25:19)

Skład TKF ITS Anilana Rakszawa; Motyl M, Rezner C, Pliś B, Woś t, Panek Sz, Rejman P, Sroczyk J.(libero) oraz Dudek J, Sliż H.

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających