Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

Ogłoszenia
Zakonczenie sezonu sekcja młodzieżowa

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Zakończenie sezonu w sekcji młodzieżowej KS TKF Rakszawa .
autor: admin
2013-06-17 18:55:44

Na zakończenie sezonu siatkarskiego Zarząd Towarzystwa Kultury Fizycznej w Rakszawie zorganizował uproszczony Turniej Siatkówki Duetów, rozegrany  w dniu 12 czerwca 2013 r. ( środa) w Hali Sportowej ZSTG z udziałem 25 najmłodszych siatkarzy.


W turnieju uczestniczyli  uczniowie SP 1, SP 2 i SP 3 z naszej gminy którzy  uczęszczali na zajęcia prowadzone w ramach sekcji młodzieżowej TKF. Sekcja rozpoczęła funkcjonowanie w październiku ub. roku. Zajęcia odbywały się w 2012 r w Sali sportowej SP Nr 1. W 2013 r  zajęcia odbywały się również w sali sportowej SP Nr 3 i ZSTG w Rakszawie. Szklenie w 2013 r częściowo było dofinansowane ze środków UG w Rakszawie w ramach projektu „  Dofinansowanie organizacji i prowadzenia zajęć  nauki gry w piłkę siatkową dzieci z klas IV-VI   szkoły podstawowej,    programu „FERIE Z PIŁKĄ SIATKOWĄ”, turnieju piłki siatkowej dla szkół podstawowych i gimnazjum ramach memoriału im. Józefa Gondeli  adresowanego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Rakszawa”.
Na turnieju obecni też byli : prezes KS TKF Rakszawa -Eugeniusz Boho, wiceprezes ds. ekonomicznych -Dariusz Kuraś, Powiatowy Organizator Sportu -Jan Jabłoński, Gminny Organizator Sportu -Włodzimierz Maciuła oraz trenerzy-instruktorzy piłki siatkowej Paweł Przybyło i Piotr Babiarz.Wszyscy chłopcy otrzymali pamiątkowe koszulki z napisem „TKF Rakszawa”, oraz paczuszki ze słodyczami i napojami.

Wyniki końcowe części sportowej turnieju były następujące : ( rozegrano 29 meczy )


1.    Mateusz Motyl i  Cezary Ryzner       -SP 1 Rakszawa
2.    Filip Burda  i  Kacper Michno        -SP 1 Rakszawa
3.    Hubert Babiarz i Filip Waniowski     -SP 1 Rakszawa
4.    Hubert Noga i Marcin Lęcznar         -SP 1 Rakszawa
   


Wyniki indywidualnego konkursu odbić piłki oburącz sposobem górnym były następujące:
           ( z przyczyn technicznych nie wszyscy zawodnicy wzięli udział )
1.     Szymon Frączek     SP 1 Rakszawa        -67 odbić
2.     Marcin Lęcznar     SP 1 Rakszawa        -65 odbić
3.     Filip Waniowski    SP 1 Rakszawa        -48 odbić
4.     Marek Kuraś        SP 2 Rakszawa        -45 odbić

Najlepszym zawodnikom upominki wręczył prezes KS TKF Eugenusz Boho, który pogratulował sukcesów oraz życzył miłych i słonecznych wakacji, zapraszając po nich do dalszych treningów. Młodzi siatkarze zadowoleni z otrzymanych niespodzianek, obiecali,  że w przyszłości  nadal „kochać”  będą siatkówkę.

                                                                      Opracował: Jan Jabłoński  

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających