Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

Memoriał im. J. Gondeli
XXIII Memoriał im. Józefa Gondeli 4

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

XXIII Memoriał im. Józefa Gondeli 5

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

XXIII Memoriał im. Józefa Gondeli 6

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Święto , święto i po święcie siatkówki w Rakszawie!
autor: Monika Dec
2013-03-03 19:02:36

Ostatni tydzień lutego w Rakszawie należał do piłki siatkowej! Wszystko za sprawą XXIII memoriału imienia Józefa Gondeli! Po tradycyjnym otwarciu w rytmie hitu zespołu Boney M „ Babilon” rozpoczęły się siatkarskie emocje!


O wynikach rozgrywek już pisaliśmy , natomiast teraz korzystając z okazji zapraszamy państwa do posłuchania wywiadów z gośćmi tegorocznych memoriałów.

Pierwszym moim rozmówcą był pan Adam Krzysztoń – starosta powiatu łańcuckiego. Co ciekawego dzieje się w sporcie w  naszym powiecie ? Odpowiedzi znajdą państwo pod linkiem.

Miałam również przyjemność rozmawiać z trenerami zespołów , które uczestniczyły w tegorocznych memoriałach.  Na krótki wywiad zgodził się Pan Artur Łoza , który jest nie tylko trenerem AKS Resovii Rzeszów , ale również szefem wyszkolenia PWZPS . Nie mogło zabraknąć pytań o szkolenie młodych zawodników oraz drużynę AKS Resovii  Rzeszów , która tegorocznego memoriału wprawdzie nie wygrała , ale podbiła serca wielu rakszawskich fanów siatkówki!

Wywiadem , którego wprost nie mogło zabraknąć była rozmowa z panem Jackiem Gawrońskim z CS PSP Częstochowy! Drużyna od lat przyjeżdża na memoriał im . Józefa Gondeli. Jednak , rakszawscy kibice nie wiele o niej wiedzą ! Tym bardziej warto posłuchać tej rozmowy!

Zachęcamy również do posłuchania wywiadu z drugim trenerem AZS UR  Rzeszów zwycięzców XXIII memoriału pana Gabriela Bobuli. Jak szkoleniowiec ocenia poziom tegorocznej imprezy i jakie cele stawia przed swoją drużyną? Odpowiedzi na pytania znajdą państwo w naszym materiale.

W tym roku oprócz turnieju mężczyzn odbywał się także turniej kobiet . Z tej okazji udało mi się porozmawiać z dwiema zawodniczkami środowiskowej drużyny TKF Rakszawa Grażyną Kulką i Bożeną Wilczek. Były one również zawodniczkami znanej drużyny pana Józefa Gondeli. Zachęcamy państwa do wysłuchania wspomnień obu pań ! Od siebie mogę dodać , że podejście do sportu  jakie prezentują moje rozmówczynie powinno być mottem działania TKF- u !

Na końcu zapraszamy państwa na krótkie podsumowanie tegorocznej imprezy przez prezesa TKF – u Pana Eugeniusza Boho!

XXIII memoriał jest już historią! Mamy nadzieję , że udało nam się naładować państwa sportową energią przynajmniej na najbliższy rok!


Posłuchaj:

Pobierz: Wywiad z Panem Gabrielem Bobula II trenerem AZS Rz.

Posłuchaj:

Pobierz: Wywiad z Panem Adamem Krzysztoniem Starostą Łańcuckim

Posłuchaj:

Pobierz: Wywiad z Pania Grażyną Kulka i z PaniąBożeną Wilczek

Posłuchaj:

Pobierz: Wywiad z panem Eugeniuszem Boho Prezesem TKF w Rakszawie

Posłuchaj:

Pobierz: Wywiad z Panem Arturem Łozą trenerem AKS Resovia , szefem Wyszkolenia WPZPS
Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających