Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

Memoriał im. J. Gondeli
Przed XXIV Memoriałem Józefa Gondeli – prezentacja drużyn
autor: Monika Dec
2014-02-19 23:43:47

Już wkrótce XXIV Memoriał Józefa Gondeli. Pierwsze dwa dni imprezy upłyną pod znakiem rywalizacji uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Nie umniejszając randze tym wydarzeniom nie prawdziwą przysłowiową wisienką na torcie jest turniej drużyn męskich. Rok temu i we wcześniejszych latach był rozgrywany również turniej pań. Brak go w tegorocznym harmonogramie memoriału nie oznacza że, nie pojawi się on w następnych latach. W tym miejscu chcielibyśmy zaprezentowac państwu drużyny które, wezmą udział w najbliższej edycji turnieju.


 

AKS  Rzeszów

W skład drużyny wchodzą uczniowie Gimnazjum Sportowego oraz V Liceum Ogólnokształcącego im. K.Baczyńskiego, Szkoły Mistrzostwa Sportowego czyli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr2 w Rzeszowie. Są to szkoły które oprócz edukacji stawiają na idee walki fair play często niedocenianej w dzisiejszym sporcie. Uczniowie mogą rozwijać tutaj swoje sportowe pasje i zainteresowania. Drużyna AKS- u Resovii Rzeszów w 2012 roku została szkolnym mistrzem świata w siatkówce. Trenerem zespołu jest pan Artur Łoza. Jest on także szefem wyszkolenia PWZPS. Rok temu udzielił nam wywiadu w którym opowiedział o swoim zespole oraz pracy z młodzieżą.

 http://tkfrakszawa.pl/download/1362383327/Artur%20%C5%81oza.MP3

 

AZS UR Rzeszów

Jak już wskazuje sama nazwa AZS UR Rzeszów to drużyna działająca przy Uniwersytecie Rzeszowskim. Zespół występuje aktualnie w III lidze razem z TKF ITS Anilaną Rakszawa. Pierwszym trenerem drużyny jest Wojciech Bajorek a, drugim Gabriel Bobula. W 2013 roku drużyna wygrała XXIII Memoriał Józefa Gondeli.

Więcej http://azsur.manifo.com/

CS PSP Częstochowa

Drużyna z Częstochowy występuje na memoriale od kilkunastu/ kilku lat . Zespół działa przy Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Do jej osiągnięć nalezą  między innymi  zwycięstwa w  w mistrzostwach szkół pożarniczych oraz  w ogólnopolskich rozgrywkach  o Puchar Komendanta  Głównego PSP czy memoriałów Józefa Gondeli. Zespół występuje również w młodej plus lidze gdzie, jej rywalami są młodzieżowe drużyny takich potęg siatkarskich w Polsce jak choćby Asseco Resovia Rzeszów, Zaksa Kędzierzyn Koźle czy Jastrzębski Węgiel.  Trenerem  drużyny jest pan  Jacek Gawroński.

 Więcej http://www.cspsp.pl/sport/pilka_siatkowa/

KW PSP Rzeszów

Drużyna  powoływana jest ze strażaków pełniących służbę w Państwowej Straży Pożarnej w województwie podkarpackim.  Aktualnie w drużynie występują strażacy którzy grają w drużynach III ligi. Jednym z zawodników jest kapitan Anilany G. Winiarski. Drużyna od 1995 r. bierze udział w Memoriałach im. J. Gondeli. Kierownikiem i trenerem drużyny jest bryg. Krzysztof Filip

TKF ITS Anilana Rakszawa

Tej drużyny nie trzeba państwu przedstawiac.  Drużyna powstała w 2007 roku. Jej największymi sukcesami było zwycięstwo w rozgrywkach III ligi siatkówki mężczyzn woj. Podkarpackiego w sezonie 2011/2012 oraz zajęcie 2 miejsca w sezonie 2012/2013. Trenerem Anilany jest pan Eugeniusz Boho. W sezonie 2013/2014 siłę zespołu stanowią przede wszystkim zawodnicy pochodzący z gminy Rakszawa.

 

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających