Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Memoriał J Gondeli 2019 SP 1

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Memoriał J Gondeli 2019 SP 2

Memoriał J Gondeli 2019 SP 3

TURNIEJ SIATKARSKI dla kl. IV -VI SP z GMINY RAKSZAWA XXIX MEMORIAŁ im. JÓZEFA GONDELI ZSTG RAKSZAWA - dnia 5 marca 2019 r.

II.  Turniej siatkarski dla chłopców i dziewcząt -  godz. 9.15 - ok. 14.30

Zespoły dziewcząt i chłopców grały systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów, a sety do 25 punktów. Ewentualny III set do 15 pkt. itd.  zgodnie z regulaminem Wojewódzkiego Kalendarza Imprez Sportowych dla Podkarpacia (str. 22). W sumie odbyło się 20 spotkań na dwóch boiskach. Poziom zawodów był bardzo wyrównany, połowa spotkań kończyła się wynikiem 2: 1 i emocji nie brakowało do ostatniego meczu i gwizdka.

VI. Zakończenie:

Za zajęcia I, II i III miejsca drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary. Wręczono  medale dla wszystkich uczniów stosownie do zajętych miejsc. Przerwie zawodów wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali paczuszki żywnościowe ze słodyczami i soczkami ufundowane przez TKF Rakszawa. Te ostatnie zawody XXIX Turnieju Piłki Siatkowej o memoriał im. Józefa Gondeli ( a XX Turnieju dla SP ) przebiegły w miłej i uśmiechniętej atmosferze, bo dla uczniów sport i ruch to radość sukcesu i radość młodości.

Opracował: Jan Jabłoński  -GOS

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających