Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

TKF Dziewczyny
TKF ITS RAKSZAWA – FENIKS RADYMNO
autor: Paweł Panek
2017-04-25 18:37:06

W dniu 21.04.2017 r. nasze dziewczęta rozegrały pierwszy mecz finałowy o mistrzostwo ALS.

Po  zaciętym pojedynku Rakszawianki  wygrały 3:0.

Od początku I seta warunki na boisku dyktowały zawodniczki z Radymna. Nasze zawodniczki przebudziły się przy stanie 13:19 dla przyjezdnych i wygrały tę partię na przewagi.

II set przez cały czas był pod kontrolą naszych zawodniczek i zakończył się wynikiem 25:15.

Zdecydowanie najciekawszy był set trzeci. Do połowy seta obie drużyny szły punkt za punkt. Naszym zawodniczkom niestety przydarzyła się seria błędów co pozwoliło drużynie z Radymna zbudować bezpieczną wydawało by się przewagę 17:23. Na zagrywkę weszła wtedy Ola Rybińska i po kilku dobrych zagrywkach nasze dziewczęta złapały wiatr w żagle doprowadzając najpierw do wyrównania i wygrywając kolejny set na przewagi.