Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

TKF Dziewczyny
ALSDz. F1

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

ALSDz. F2

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Rakszawskie dziewczyny mistrzyniami ALS Dziewcząt!
autor: admin
2017-05-23 18:27:34

Żeńska drużyna TKF ITS Rakszawa wygrała tegoroczną edycję Amatorskiej Ligii Siatkówki. O zwycięstwie rakszawskiego zespołu zadecydował poniedziałkowy mecz  z Feniksem Radymno w hali sportowej w ZSTG w Rakszawie.


Przed spotkaniem wynik finałowej rywalizacji wynosił 1:1, więc mecz zapowiadał się wyjątkowo emocjonująco. Rakszawska drużyna nie dała jednak swoim przeciwniczkom, żadnych szans i   pokonała zespół Feniksa Radymno 3:0 (25:19, 25:12,25:21. Jest to kolejny sukces zespołu! Gratulujemy   i  mamy nadzieję, że przyszły sezon również przyniesie bardzo dobre wyniki!

TKF ITS Rakszawa w rozgrywkach ALSDz.  występowała w składzie:   A.Rybińska, N.Sroczyk, R.Paluch, K.Cisek, P.Panek, J.Krajewska, G.Szkodzińska, M.Chmiel, J.Pawlik, J.Pudło, E. Szostecka   

Trenerzy: Paweł Przybyło , Paweł Panek

 

Przed dziewczynami pozostał ostatni akord tego sezonu – Turniej o Puchar Ligi, podczas którego zostanie wręczony puchar za zwycięstwo w ALS jak również nagrody indywidualne dla najlepszych zawodniczek.

 

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających